# GRATTIS Electra!!!
Author: CoralReefs

Vill bara gratta S\*Coral Reef's Electra för BISset hon tog idag!!!! Inte illa pinkat för att vara första gången för både matte att katt! Och självklart ett grattis till matte!!!

## Comment 1
Author: ossilian

Grattis själv, uppfödaren!!

Trodde pluttan skulle somna som en bebis när vi kom hem, men hon har röjt runt med alla sina nya leksaker ända till precis nu:)

## Comment 2
Author: CoralReefs

Klart att hon orkar...hon passade på att sova på utställningen=)) Själv är jag precis hemkommen och så yr av trötthet att jag ser dubbelt just nu.

Vi har planer på Höör nästa gång och jag hoppas att du inte blev helt slut efter den långa dagen så att även du orkar komma med lillpluttan!

## Comment 3
Author: Juliette-

GRATTIS!!! Jag visste väl hon var nått extra ![Fl&ouml;rt](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif)

## Comment 4
Author: TetraFelines

Vi vill också gratulera lilla Electra, hon var jätteduktig på utställningen igår! Synd att ni inte ska dit idag!

Grattar gör Electras "gårdagens burgranne" S\* Zeldtrix Choco Latte "Rosa" och hennes matte Anna Bengtsson.

## Comment 5
Author: ossilian

#2 Höör är bokat!

#3 Eller hur? Vi har inte bara samma smak, vi har tydligen bra smak också=) Mojo mot electra i Uppsala kanske?!

#4 Grattis själv till Domarens bästa!! Det måste ha varit så kul att få den utmärkelsen.

## Comment 6
Author: Snusan

Grattis Electra till BIS ![Kyss](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-kiss.gif) Det var jättekul och även ett grattis till uppfödaren ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif) 

MVH/ Coral Reef\`s Divine med familj .

Vi ses i Höör ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 7
Author: ossilian

#6 Vad roligt, är det du som har lilla Divine?! Ska du ställa ut i Höör? Då måste dem ju får nosa på varann=)

Nu ska jag kolla in ditt fotoalbum.

## Comment 8
Author: kalindas

Grattis till BIS:et!![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)  
  
Hur gick det för övriga Kat. 4 katter på utställningen?

## Comment 9
Author: Juliette-

#5 Jag kommer till Uppsala men inte Mojo i juni kanske i september ;) jag har massa planer dock mest här runt då de är massor av utställningar på nära håll.. :D

## Comment 10
Author: [Borttaget]

Gratulerar så mycket ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 11
Author: Celia

Gratulerar :) Vilken utställningar pratar vi om?

## Comment 12
Author: twistnshout

Grattis! ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

## Comment 13
Author: kalindas

#11  
Tror det var i Lund. Men jag kan ha fel.

## Comment 14
Author: [Borttaget]

\# 9  Då måste du komma fram och hälsa! Jag ska också till Uppsala med min gröngöling ;)

## Comment 15
Author: Anderssonskan

Får ma se ett kort o se vem alla grattar?

Jag vill gratta med förståss..

## Comment 16
Author: CoralReefs

Det är Lundutställningen vi snackar om=))

Snusan! Vad kul att du ska till höör!!! Vi ska nog dit också!

 Det gick bra för övriga kissar också det var väldigt hård konkurrans då jackpotts var där med sina fina katter och plockade hem några BIS..hehe...

## Comment 17
Author: CoralReefs

Här kommer en 12 veckors bild på damen.

![](http://www.coralreefs.se/kullar/ekullen/12v/electra.jpg)

## Comment 18
Author: Anderssonskan

Ohh vad fin, grattis än en gång....
