# Holiday
Author: cleo

Lägger även upp Vår Holiday här

HU\*Shagio-Chen Holiday OSH b 03

givetvis till friska FIV/FELV testade flickor

för mer info hör av er

Häls Cleo/ S\*Jackpott's

![](http://www.ifokus.se/ShowUserFile.aspx?BinaryId=e0fe7c2e-6bf4-48c1-ba1f-ad8d14662634)

![](http://www.ifokus.se/ShowUserFile.aspx?BinaryId=d35d51ef-b103-4e8b-9df0-b089151d5956)

## Comment 1
Author: kalindas

Finingen! ![Kyss](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")

## Comment 2
Author: cleo

jepp. men han börjar bli lita väl stor så behöven en tjej så att han får annat att tänka på än magmusklerna ![Cool](http://www.siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")

## Comment 3
Author: Zandrinos

Vacker pojke![Kyss](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")

## Comment 4
Author: Liljekatten

Vackra Holiday har jag ju haft äran att träffa i verkligenheten. ![Glad](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad") 

En undring: Bär han på dilution?

## Comment 5
Author: cleo

#4 njae vet inte. jag har inte fått några men är osäker på om någon annan fått. men tror inte det

## Comment 6
Author: Liljekatten

#5 Okey, då får vi väl vänta och se vad Noya får. Antagligen blir det väl bara ett gäng chokladpraliner, men det är ju absolut inte det sämsta. ![Glad](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 7
Author: Nilla

Han är så fin, Cléo. Isaac är pappa upp idagen, om än i chokladversion.  ![Kyss](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")

## Comment 8
Author: kalindas

Noya och Holiday ![Kyss](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif "Kyss")  
Hoppas att allt går bra där. Ser framför mig vackra katter!

## Comment 9
Author: CoralReefs

snygging!

Holiday har precis blivit pappa här hemma hos oss!

En svartpadda, en tricolor(choklad), en röd vit bicolor och två sys!

Den ena sysen har börjat f¨lite färg på nosen men inte den andra så det skall bli intressant att se vad den har för färg=)

## Comment 10
Author: kalindas

#9  
Bild på tricolour bebisen tack! ![Glad](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")  
Är de varianter eller vanliga släthår?

## Comment 11
Author: Liljekatten

#9 Vad kul! Bilder, bilder, bilder!![Glad](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-smile.gif "Glad")

## Comment 12
Author: CoralReefs

lägger i en egen tråd=) så slipper jag störa Holidaytråden.

Det är varianter allihop!

## Comment 13
Author: Annestoa

Utrolig flott!!!!

## Comment 14
Author: hoffens

Holiday är oxå pappa till mina kattungar.

## Comment 15
Author: oscarsine

Lekker bico hannkatt![Tungan ute](http://www.siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute") Hvor lenge skal du hoøde han fertil??

## Comment 16
Author: cleo

#15 han kommer att gå ett tag till iallafall.. jag ska ha en liten tjej från han som jag vill behålla så han får behålla kulorna ett tag till. han bor i vårt sovrum och sköter sig "hyffsat" men undantag för lite skvättar i sängen då och då ![Cool](http://www.siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")  så han finns kvar ett bra tag framöver som det ser ut nu.

## Comment 17
Author: kattguld

Han är så himla läcker, Holiday!![Tungan ute](http://siames.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")

Jag är så glad att ha en dotter till honom, Hoffens Inez.
